wtorek, 9 sierpnia 2011

Nude Nails - Golden Rose with Protein (nr 330) & Golden Rose Fantastic Color (nr 112)

  
Golden Rose with Protein  

Kolor. Typowy cielisty, jasny róż. Bez perłowej poświaty.

Opakowanie. Wygodne. Gruby, długi pędzelek. Konsystencja typowego lakieru. Jedna warstwa pozwala na osiągnięcie delikatnej poświaty na paznokciach. Nałożenie drugiej daje pożądany kolor, widoczny na zdjęciach. Niestety może powodować smugi.

Wrażenia. Tak jak ma to miejsce w przypadku innych lakierów tej firmy, na moich paznokciach trzyma sie średnio 3-4 dni (bez top coatu). Jednak

Cena. 5.5zł /12.5ml.
 


 Golden Rose Fantastic Color

Kolor. Typowy cielisty, jasny róż. Bez drobinek. Bez perłowej poświaty. Mogę stwierdzić, że jest to kopia koloru nr 82 Inglot.

Opakowanie. Wygodne. Gruby, długi pędzelek. Konstystencja nie za rzadka i nie za gęsta. Jedna warstwa pozwala na osiągnięcie delikatnej poświaty na paznokciach. Nałożenie drugiej daje pożądany kolor, widoczny na zdjęciach.Nie powoduje smug.

Jakość. Jest to już moja trzecia buteleczka tego odcienia. Tak jak ma to miejsce w przypadku innych lakierów tej firmy, na moich paznokciach trzyma sie średnio 3-4 dni (bez top coatu). Jakość porównywana do lakierów Inglota, a nawet lepsza, biorąc pod uwagę cenę.

Cena. 5.5zł /12ml.