środa, 15 lutego 2012

Essence, Allround Talent - wielozadaniowy lakier (utwardzacz)

Dzisiaj notka na pisana na szybko:) Mowa w niej będzie o utwardzaczu do lakieru marki Essence - Allround Talent Nail Protector, który chciałabym Wam bardzo polecić. 

Na początek kilka słów producenta "Lakier do paznokci Allround Talent może być używany bezpośrednio na paznokieć jako baza lub lakier nawierzchniowy. Chroni naturalne paznokcie przed odbarwieniami, optycznie wybiela i wygładza. Także odświeża kolor i nadaje blask paznokciom pomalowanym oraz zapobiega odpryskiwaniu lakieru".
PLUSY
- preparat ten stosuję od jakiegoś czasu i mogę powiedzieć, że rzeczywiście przedłuża on niesamowicie trwałość lakieru (używam lakierów Golden Rose i według mnie ich jakość jest niewiele gorsza od Inglota) w moim przypadku produkt ten przedłuża ich trwałość o minimum 4-5 dni. W tym czasie rzeczywiście lakier nie odpryskuje i nie ściera się ()

- produkt wzmacnia i wygładza jednocześnie płytkę paznokcia, dzięki czemu paznokcie nie rozdwajają się i nie łamią

MINUSY
- jedyne wątpliwości mam co do obietnicy producenta dotyczącej wybielenia płytki, ja u siebie tego nie zauważyłam

- zmienia kolor lakieru w przypadku ciemniejszych odcieni, na szczęście na jaśniejszych odcieniach aż tak bardzo tego nie widać).


Tutaj widać różnicę


Sposób użycia. Utwardzacz używam jako lakier nawierzchniowy (raz użyłam go jako bazę i utwardzacz jednocześnie i muszę powiedzieć, że metoda ta nie sprawdziła się w ogóle; lakier po jednym dniu dosłownie odkleił się od paznokcia!!).
Nie wiem jeszcze jak produkt sprawdza się w formie bazy, ale zamierzam przetestować to w najbliższym czasie (wtedy zrobię mały "update" notki). 

Konsystencja. Produkt ma konsystencję zwykłego lakieru, jednak jako lakier nawierzchniowy pozostawia niestety za sobą fioletową poświatę, Produkt schnie w miarę szybko. Jest niesamowicie tani i wydajny

Cena. (7,99 zł/8ml).

Moje wrażenia. Produkt jednym słowem warty swojej ceny.